Video Sources 298 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Rise of the Superheroes

Rise of the Superheroes

May. 02, 2019UK117 Min.TV-PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kjo është historia se si superheronjtë, nga prototipat shumë të suksesshëm të Tim Burton si Batman, Spiderman, Blade, X-Men, deri te Iron Man dhe Black Panther. Të sjellë në jetë nga faqet e librave komik. Në fillim dominoi në Hollywood dhe pastaj pushtoi botën, nëpërmjet filmave aksion me personazhe më të mëdha se jeta.

Rise of the Superheroes
Rise of the Superheroes
Rise of the Superheroes
Rise of the Superheroes
Rise of the Superheroes
Rise of the Superheroes
Original title Rise of the Superheroes
IMDb Rating 6.4 125 votes
TMDb Rating 5.5 2 votes

Director

Tom O'Dell
Director

Cast

Similar titles

Game of Thrones: The Last Watch
The White Helmets
After Porn Ends 2
Racing Extinction
Sicko
March of the Penguins
Messi
I Am Ali
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley
Citizenfour
Home
Travis Scott: Look Mom I Can Fly