Video Sources 163 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Rising High a.k.a Betonrausch

Rising High a.k.a Betonrausch

Apr. 17, 2020Germany94 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Ngritja dhe rënia e tre agjentëve të korruptuar të pasurive të patundshme që grumbullojnë nje pasuri shume te madhe në shumë pak kohë, por bien në një vorbull mashtrimi, lakmie dhe droge. (Rising High 2020 me titra shqip)

Rising High a.k.a Betonrausch
Rising High a.k.a Betonrausch
Rising High a.k.a Betonrausch
Original title Betonrausch
IMDb Rating 5.9 204 votes
TMDb Rating 7.2 27 votes

Director

Cüneyt Kaya
Director

Cast

Similar titles

October Gale
The Exorcist
Road to Perdition
Dawn of the Planet of the Apes
Red Tails
Journey to the Center of the Earth
You Again
Bone Tomahawk
Center Stage: On Pointe
Asylum
Cities of Last Things
The King