Video Sources 501 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Rob-B-Hood

Rob-B-Hood

This September! Crawl Baby crawl!Sep. 28, 2006Hong Kong126 Min.NOT RATED
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Thongsi dhe Oktopusi do të rrëmbejnë një fëmijë dhe do t’i duhet që të kujdesen 1 javë për atë derisa ta dorëzojnë atë. Por gjatë kësaj kohe ata krijojnë ndjenja për atë dhe do përballen me shefin e një bande, i cili pretendon të jetë gjyshi i fëmijës.

Rob-B-Hood
Rob-B-Hood
Rob-B-Hood
Rob-B-Hood
Original title 宝贝计划
IMDb Rating 6.7 11,249 votes
TMDb Rating 6.6 161 votes

Director

Benny Chan
Director

Cast

Jackie Chan isThongs/Slipper (Fong Ka-Ho)
Thongs/Slipper (Fong Ka-Ho)
Louis Koo isOctopus
Octopus
Michael Hui isLandlord
Landlord
Yuen Biao isInspector Steve Mok
Inspector Steve Mok
Terence Yin isMax Hung
Max Hung

Similar titles

Disclosure
5 to 7
Gone Girl
Güzelliğin Portresi
Mr. Brooks
The Rules of Attraction
Bunraku
American Pie Presents: Girls’ Rules
Hackers
Guns Akimbo
Full Metal Jacket
Clouds of Sils Maria