Video Sources 698 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Rob the Mob

Rob the Mob

True Crime. True Love. True Story.Mar. 21, 2014USA104 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Sapo del burgu për një krim të vogël, Tomi ri-gjen të dashurën e tij Rozin. Shumë shpejt atyre do u duhen para të thata. Pasi dëgjojnë dëshminë e Xhon Gotit për klubet e drejtuar nga Mafia në Nju Jork, Tomi dhe Rosie vendosin të grabisin këto vende të menaxhuara nga familjet e mëdha kriminale.

Rob the Mob
Rob the Mob
Rob the Mob
Original title Rob the Mob
IMDb Rating 6.3 8,809 votes
TMDb Rating 5.9 47 votes

Director

Cast

Michael Pitt isTommy Uva
Tommy Uva
Samira Wiley isAgent Annie Bell
Agent Annie Bell
Ray Romano isJerry Cardozo
Jerry Cardozo
Griffin Dunne isDave Lovell
Dave Lovell
Yul Vazquez isVinny Gorgeous
Vinny Gorgeous

Similar titles

Carrie
Coastal Elites
William
Permission
Deadline
Lean on Pete
The Four 3
Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children
Molly’s Game
Irrational Man
American Gangster
Lovelace