Video Sources 162 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Robert the Bruce

Robert the Bruce

Jun. 28, 2019USA123 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Mbreti Robert Brus është plagosur dhe i arratisur nga ushtria angleze. Në prag të humbjes, një e ve dhe familja e saj e shërojnë dhe i bashkohen mbretit, ndërsa ai vendos të luftojë për lirinë e shumëpritur të Skocisë.

Robert the Bruce
Robert the Bruce
Original title Robert the Bruce
IMDb Rating 5.2 1,302 votes
TMDb Rating 5.4 7 votes

Director

Richard Gray
Director

Cast

Similar titles

The Mill and the Cross
Free State of Jones
The Red Baron
Flesh and Blood
War of the Arrows
17 Miracles
The Lost Bladesman
Gold
The Legend of Tomiris
Saints and Soldiers
Viking
Spartacus