Video Sources 673 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
RoboCop

RoboCop

We've got the future under control.Jan. 30, 2014USA102 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Në Detroitin e vitit 2028, kur Aleks Mërfi – një bashkëshort i dashur, baba dhe polic i mirë – plagoset rëndë në krye të detyrës, konglomerati multinacional OmniKorp shikon mundësinë për të krijuar një oficer policie gjysmë njeri, gjysmë robot.

RoboCop
RoboCop
RoboCop
RoboCop
RoboCop
RoboCop
RoboCop
RoboCop
RoboCop
RoboCop
Original title RoboCop
IMDb Rating 6.2 197,243 votes
TMDb Rating 5.7

Similar titles

Locust
Gone in Sixty Seconds
Heroic Losers
A Bittersweet Life
Beowulf
Brothers
Rogue City
The World Is Yours
Superman: Unbound
Baby’s Day Out
The Marksman
Captivity