Video Sources 51 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Robot Overlords

Robot Overlords

Mankind May Fall. Heroes Will Rise.Jan. 29, 2015United Kingdom90 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Toka është e pushtuar nga robotët. Të mbijetuarit janë të mbyllur në shtëpitë e tyre dhe duhet të vendosin impiante elektronike, duke rrezikuar vdekjen nëse kapen nga robotët jashtë shtëpisë së tyre.

 

Robot Overlords
Robot Overlords
Robot Overlords
Robot Overlords
Robot Overlords
Robot Overlords
Robot Overlords
Robot Overlords
Robot Overlords
Robot Overlords
Original title Robot Overlords
IMDb Rating 4.6 7,094 votes
TMDb Rating 4.8 198 votes

Director

Terry Loane
Director

Cast

Ben Kingsley isRobin Smythe
Robin Smythe
Ella Hunt isAlexandra
Alexandra
Roy Hudd isMorse Code Martin
Morse Code Martin
Mark Asante isVC Member
VC Member

Similar titles

Red
Moana
The Spy Next Door
Driving Licence
Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark
Bad Boys
Ip Man: Kung Fu Master
The Stronghold
Ready Player One
Sniper
Kick-Ass
Kung Fu Dunk