Video Sources 141 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Rock the Kasbah

Rock the Kasbah

Opportunity rocks where you least expect it.Oct. 22, 2015USA100 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një menaxher i pafat talentesh muzikore zbulon një vajzë me një zë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi për koncert në Afganistan, dhe e çon atë në një emision talentesh televizive duke thyer gjithë traditat vendase dhe duke i pasur të gjithë kundra.

Rock the Kasbah
Original title Rock the Kasbah
IMDb Rating 5.5 10,225 votes
TMDb Rating 5.6 185 votes

Director

Cast

Similar titles

Evan Almighty
Rambo III
Penguins of Madagascar
A Long Way Down
Dinner for Schmucks
Torrente, the Dumb Arm of the Law
Zero
The Donkey King
Rough Night
Fatman
Spree
Singh is Bling