Video Sources 21 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Rogue City

Rogue City

Oct. 30, 2020FrancePG
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

I gjendur mes policëve të korruptuar dhe bandave gangstere të Marsejës që përleshen midis tyre, një polic besnik duhet të mbrojë skuadrën e tij duke e marrë kontrollin vetë në duar.

 

Rogue City
Original title Bronx
IMDb Rating 6.2 1,331 votes
TMDb Rating 6.2 85 votes

Similar titles

Covert Operation
Mavi Gözlü Dev (Guximi i syve blu)
Sisters in Arms
The Party’s Just Beginning
One Night Stand
Red Dawn
Rangasthalam
Elite Squad
The Girl with the Dragon Tattoo
Scent of a Woman
The Professor
The Souvenir