Video Sources 82 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Rogue

Rogue

When the hunter becomes the preyAug. 20, 2020UK106 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Semi, si kapiteni skuadre, e drejton grupin e saj të ushtarëve në një mision të rrezikshëm. Duhet të shpëtojnë pengjet nga rrëmbyesit në Afrikën e largët. Por kur misioni shkon keq dhe grupi shpërndahet, ata hasin një përballje të përgjakshme me një bandë rebelësh dhe me një turmë të tërbuar luanësh.

Rogue
Rogue
Rogue
Rogue
Rogue
Rogue
Rogue
Original title Rogue
TMDb Rating 5.8 63 votes

Director

M.J. Bassett
Director

Cast

Megan Fox isSamantha O'Hara
Samantha O'Hara
Philip Winchester isJoey Kasinski
Joey Kasinski
Greg Kriek isMike Barasa
Mike Barasa
Brandon Auret isElijah Dekker
Elijah Dekker
Jessica Sutton isAsilia Wilson
Asilia Wilson

Similar titles

X-Men
Bernie the Dolphin 2
Ip Man 4: The Finale
Now You See Me 2
Yummy
4.3.2.1
Underworld: Blood Wars
Harsh Times
Vertical Limit
Batman vs. Robin
The Leakers
El Gringo