Video Sources 295 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Romulus & Remus: The First King

Romulus & Remus: The First King

Jan. 31, 2019Italy123 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Historia e dy prej vëllezërve më të famshëm të historisë, Remusit dhe Romulusit, të cilët luftuan kundër skllavërisë dhe pushtuesve, kaluan përmes egërsisë së natyrës dhe kundërshtuan profeci dhe Zotat, për të ndërtuar në fund një nga perandoritë më të mëdha të njerëzimit.

Romulus & Remus: The First King
Romulus & Remus: The First King
Romulus & Remus: The First King
Original title Il primo re
IMDb Rating 7.0 1,938 votes
TMDb Rating 7.8 277 votes

Similar titles

Cingöz Recai
Jiu Jitsu
Bad Ass 2: Bad Asses
Night of the Sicario
Pataakha
Billa II
Vanguard
Starship Troopers: Traitor of Mars
Death Proof
Carjacked
Green Rush
Death Kiss