Video Sources 270 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
#Roxy

#Roxy

To Get the Girl, Sometimes All You Need is a Nose for ConfidenceApr. 13, 2018Canada100 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Kur Cyrus Nollen bashkon forcat me yllin e shkollës së mesme Christian Newville për të ndjekur dashurinë e tij sekrete Roxy Rostand, pa dashje shkakton kërdi ndërsa Roxy bie keq për djalin e ëndrrave virtual me zgjuarsinë e Cyrusit dhe bukurinë e Christianit.

Original title #Roxy
IMDb Rating 5.7 136 votes
TMDb Rating 4 3 votes

Director

Cast

Danny Trejo isPrincipal Castillo
Principal Castillo
Jake Short isCyrus Nollen
Cyrus Nollen

Similar titles

Dear White People
Young Adult
The Night Before
Quick
Coastal Elites
Hapja e letrave Dublim
The Little Hours
Love Object
Johnny Stecchino
1 Mile To You
In a Relationship
Our Friend