Video Sources 34 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Russian Raid a.k.a Russkiy Reyd

Russian Raid a.k.a Russkiy Reyd

Oct. 01, 2020Russia103 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Nikita, një ish-operativ rus, është punësuar për të neutralizuar forcat private të sigurisë në një fabrikë të zonës, në mënyrë që punëdhënësi i tij të mundë të zhvatë biznesin nga pronari i fabrikës. Nikita dhe grupi i tij i luftëtarëve të mirë-trajnuar marrin më shumë sesa ranë dakord kur rezulton se fabrika në të vërtetë është në pronësi të një komandanti të rrezikshëm lufte të lidhur me ushtrinë ruse.

 

Russian Raid a.k.a Russkiy Reyd
Original title Русский рейд
IMDb Rating 5.4 191 votes
TMDb Rating 6.9 4 votes

Director

Cast

Similar titles

Conan the Barbarian
Espionage Tonight
Age of Heroes
Max Payne
Legendary Assassin
Rachcha
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse
Darkman II: The Return of Durant
Savage
Ender’s Game
Compadres
Johnny English