Video Sources 1114 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Safe Haven

Safe Haven

You know it when you find itFeb. 07, 2013USA115 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kur një grua misterioze e re me emrin Keti shfaqet në qytetin e vogël të Sauthportit (Karolina e Veriut), ardhja e papritur e saj ngre pyetje në lidhje me të kaluarën e saj. Ende e bukur, ajo duket e vendosur për të shmangur formimin e lidhjeve personale deri në një seri ngjarjesh që tërheq jetën e saj në dy marrëdhënie: njëri me Aleksin, një pronar dyqani i ve dhe dy fëmijë të vegjël, dhe një tjetër me fqinjen e saj Xho. Pavarësisht rezervave të saj, Keti ngadalë fillon të lidhet ngushtë dhe duke u bërë gjithnjë e bashkangjitur me Aleksin dhe familjen e tij. Por, edhe pse Keti fillon të bjerë në dashuri, ajo lufton me sekretin e saj të errët që ende e ndjek dhe e tmerron… një e kaluar që e vuri në një udhëtim të tmerrshëm, shkatërrues në të gjithë vendin (Southport). Me mbështetjen kokëfortë të XhO-së, Keti përfundimisht kupton se ajo duhet të zgjedhë midis një jete të përkohshme të sigurisë dhe një rrezik më të lartë të shpërblimeve… dhe….

Safe Haven
Safe Haven
Safe Haven
Safe Haven
Safe Haven
Safe Haven
Original title Safe Haven
IMDb Rating 6.7 79,887 votes
TMDb Rating 6.8 560 votes

Director

Cast

Julianne Hough isKatie Feldman
Katie Feldman
Josh Duhamel isAlex Wheatley
Alex Wheatley
David Lyons isKevin Tierney
Kevin Tierney
Mike Pniewski isLieutenant Robinson
Lieutenant Robinson
Tora Hallström isIvan's Waitress
Ivan's Waitress

Similar titles

The Book of Life
Ishq Ke Parindey
The Perks of Being a Wallflower
Aşk Tutulması (Eklipsi i dashurisë)
Kings
Mamma Mia!
All the Bright Places
Loving
Atlantics
U Me Aur Hum
White Snake
Maine Pyaar Kyun Kiya