Video Sources 560 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
Salyut 7

Salyut 7

Sep. 22, 2017Russia106 Min.N/A
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Historia bazohet në ngjarje të vërteta të zhvillluara në Rusi më 1985. Pasi humbën kontaktet me stacionin hapësinor Salyut-7, dy kozmonaut rus nisen në hapësirë dhe e riparojnë stacionin e dëmtuar.

Salyut 7
Salyut 7
Original title Салют-7
IMDb Rating 7.3 633 votes
TMDb Rating 8.4

Similar titles

The Suspect
Battle of Jangsari
The Rum Diary
Faces in the Crowd
Olympus Has Fallen
Skiptrace
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
Blue Valentine
The English Teacher
Shot Caller
Sudden Death
Rob the Mob