Video Sources 146 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Summer Lover a.k.a Sappho

Summer Lover a.k.a Sappho

Love has no rules.Feb. 29, 2008Ukraine86 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Safo, një grua e sapo martuar Amerikane, në ishullin Grek të quajtur Lesbos ajo dashurohet me një grua të re. Ajo kalon nëpër vuajtjet e një dashurie të pa mundur, në mënyrë të ngjashme me poeten e njohur të kohërave të lashta, nga e cila kishte marrë dhe emrin Safo.

Summer Lover a.k.a Sappho
Original title Сафо
IMDb Rating 4.7 1,545 votes
TMDb Rating 4.3 26 votes

Similar titles

System Crasher
Lucky
Desperados
El Angel
The Perks of Being a Wallflower
Operation Chromite
Cold War II
Asylum
Valkyrie
Patti Cake$
I Am Legend
Blinded by the Light