Video Sources 24 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Sator

Sator

The beast withinOct. 29, 2020USA85 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Adami, pasi tronditet nga një vdekje misterioze në familje, fillon të shqyrtojë historinë e një qenie tinëzare të njohur si Sator, që ai beson se ka ndjekur familjen dhe paraardhësit e tij për shekuj me radhë.

 

Sator
Original title Sator
IMDb Rating 4.8 200 votes
TMDb Rating 6.4 5 votes

Similar titles

The Assent
The Sand
The Gauntlet
Leatherface
Bloody Hell
Don’t Listen
The Crucifixion
City of Dead Men
Pathology
Alvin dhe Ketrushat takojnë njeriun ujk
Snatchers
Tumbbad