Video Sources 144 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikowaaw.tv
Saw V

Saw V

You Won't Believe How It EndsOct. 23, 2008USA95 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Agjenti special Peter Strahm do të fillojë hetimet e tij në lidhje me Xhigsoun dhe dalëngadalë do të arrijë të zbulojë bashkëpunëtorin e fshehur të tij.

Saw V
Saw V
Saw V
Saw V
Saw V
Original title Saw V
IMDb Rating 5.8 110,925 votes
TMDb Rating 6.1 1,997 votes

Director

David Hackl
Director

Cast

Tobin Bell isJohn Kramer
John Kramer
Costas Mandylor isMark Hoffman
Mark Hoffman
Scott Patterson isAgent Strahm
Agent Strahm
Mark Rolston isDan Erickson
Dan Erickson
Carlo Rota isCharles
Charles
Greg Bryk isMallick
Mallick

Similar titles

Shivaay
’71
Open Water 2: Adrift
The Warning
Twin Murders: The Silence of the White City
The Scoundrels
The Last Thing He Wanted
Valley of Bones
Psy 3: W imię zasad
Madha
No Country for Old Men
Skyscraper