Video Sources 267 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoabcvideo.cc
Scoob!

Scoob!

Mystery Loves Company.May. 15, 2020USA94 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Skubi dhe banda përballen me misterin e tyre më sfidues, një komplot për të çliruar qenin fantazmë, Cerberus, nëpër botë. Ndërsa nxitojnë për të ndaluar këtë apokalips, ata zbulojnë që Skubi ka të shkruar një fat shumë më të madh nga sa e kishin imagjinuar.

Scoob!
Scoob!
Scoob!
Scoob!
Scoob!
Scoob!
Scoob!
Scoob!
Scoob!
Original title Scoob!
TMDb Rating 8.4 334 votes

Director

Tony Cervone
Director

Cast

Will Forte isShaggy Rogers (voice)
Shaggy Rogers (voice)
Mark Wahlberg isBlue Falcon (Voice)
Blue Falcon (Voice)
Jason Isaacs isDick Dastardly (voice)
Dick Dastardly (voice)
Gina Rodriguez isVelma Dinkley (voice)
Velma Dinkley (voice)
Zac Efron isFred Jones (voice)
Fred Jones (voice)
Amanda Seyfried isDaphne Blake (voice)
Daphne Blake (voice)
Kiersey Clemons isDee Dee Skyes (voice)
Dee Dee Skyes (voice)
Ken Jeong isDynomutt
Dynomutt
Tracy Morgan isCaptain Caveman (voice)
Captain Caveman (voice)
Frank Welker isScooby-Doo / Pterodactyl (voice)
Scooby-Doo / Pterodactyl (voice)

Similar titles

Bon Cop Bad Cop
All About My Mother
In the Heart of the Sea
Lili dhe Endacaku
Monte Carlo
Star Trek Into Darkness
Johan Padan -Zbulimi i Amerikës
Scary Movie 5
Thank You
Housefull 2
Arthur Christmas
Hitch