Video Sources 43 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster

Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster

Jun. 21, 2004USA74 Min.TV-Y7
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kur skuadra udhëton për në Skoci për të vizituar kushëririn e Dapne dhe për të marrë pjesë në Lojërat e Malësisë, ata e gjejnë veten të terrorizuar nga përbindëshi legjendar Loknes.

Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster
Original title Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster
IMDb Rating 6.7 4,459 votes
TMDb Rating 7.2 309 votes

Director

Cast

Frank Welker isScooby-Doo / Fred / Lachlan Haggart (voice)
Scooby-Doo / Fred / Lachlan Haggart (voice)
Casey Kasem isShaggy (voice)
Shaggy (voice)
Mindy Cohn isVelma (voice)
Velma (voice)
Grey DeLisle isDaphne Blake / Shannon Blake (voice)
Daphne Blake / Shannon Blake (voice)
Michael Bell isDuncan MacGubbin / Mcintyre (voice)
Duncan MacGubbin / Mcintyre (voice)
Jeff Bennett isDel Chillman / Sir Ian Locksley / Harpoon Gunner (voice)
Del Chillman / Sir Ian Locksley / Harpoon Gunner (voice)
John DiMaggio isColin Haggart / Volunteer #1 (voice)
Colin Haggart / Volunteer #1 (voice)
Phil LaMarr isAngus Haggart / Volunteer #2 (voice)
Angus Haggart / Volunteer #2 (voice)
Sheena Easton isProfessor Fiona Pembrooke (voice)
Professor Fiona Pembrooke (voice)

Similar titles

Sezoni i gjuetise 3
Finding Dory
Julia
Sgt. Will Gardner
Soul
Terminator 2: Judgment Day
The Lovers
Doktor Loraks
The Secret Life of Walter Mitty
Max
Cellular
Tomi dhe Xherri, Aventura me Robin Hudin