Video Sources 819 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Second Act

Second Act

Her talent was real. Her résumé was not.Nov. 22, 2018USA100 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një punonjëse supermarketi e ndryshon jetën dhe historinë e saj për t’i treguar Medison Avenju-së se ç’mund të bëjë një person i padiplomuar, e cila çdo gjë e ka mësuar me punë.

Second Act
Second Act
Second Act
Second Act
Second Act
Second Act
Second Act
Original title Second Act
IMDb Rating 5.8 14,207 votes
TMDb Rating 6.2 410 votes

Director

Peter Segal
Director

Cast

Similar titles

The Legacy of a Whitetail Deer Hunter
Journey to the Center of the Earth
The Peanut Butter Falcon
Aşk Tutulması (Eklipsi i dashurisë)
Attila
Dumb and Dumber To
Spud
Run Raja Run
Inttelligent
Big Mommas: Like Father, Like Son
In This Gray Place
Are We Done Yet?