Video Sources 207 Views

  • Shiko ne Albvidfeurl.com
  • Shiko ne Vupvup.to
  • Shiko ne Uploaduqload.com
Second Chance aka Ikinci Sans

Second Chance aka Ikinci Sans

Jun. 20, 2016TurkeyPG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Ikinci Sans: Një mësuese matematike e bukur, Jasemina, kryqëzon rrugën me një gustator karizmatik, Qemalin. Jasemina po merr veten nga një martesë e përfunduar keq dhe me djalin e saj për të cilin kujdeset e ëma e saj. Qemali është shumë social dhe i shkathët, i cili do të arratiset nga e shkuara. Të dy ata do të kërkojnë te njeri-tjetri një mundësi të dytë…

Second Chance aka Ikinci Sans
Second Chance aka Ikinci Sans
Original title İkinci Şans
IMDb Rating 5.7 1,286 votes
TMDb Rating 4.6 7 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Long Day’s Journey Into Night
Good Will Hunting
Black Mirror: Bandersnatch
Side Effects
Love at Second Sight aka Mon inconnue
Yesterday
The Secrets We Keep
Tale of Tales
The Lobster
5 Days of War
Queen of Hearts
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared