Video Sources 23 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Secret Magic Control Agency

Secret Magic Control Agency

Mar. 18, 2021Russia104 Min.TV-Y7
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Hanse dhe Gretel, motër e vëlla që nuk flasin prej vitesh për shkak të vdekjes së prindërve të tyre. Rasti i rrëmbimit të mbretit nga një shtrigë e keqe do t’i bëjë ata të punojnë së bashku edhe pse nuk duan. Gjithçka merr zgjidhje nga një aventurë e paparë.

 

Secret Magic Control Agency
Secret Magic Control Agency
Secret Magic Control Agency
Original title Ганзель, Гретель и Агентство Магии
IMDb Rating 6.2 570 votes
TMDb Rating 7.4 52 votes

Director

Cast

Valery Smekalov isHanzel (voice)
Hanzel (voice)
Irina Obrezkova isGretel (voice)
Gretel (voice)
Alexey Makretsky isKing (voice)
King (voice)
Regina Shchukina isStepmother (voice)
Stepmother (voice)
Kseniya Brzhezovskaya isIlvira (voice)
Ilvira (voice)
Yuliya Zorkina isBaba Yaga (voice)
Baba Yaga (voice)

Similar titles

Bad Moms
Prime
American Pie Presents: The Naked Mile
Godzilla: Monster Planet
Shpata Magjike Eskalibur Aventure ne Kamelot
Jump In!
Stjuarti i vogel 3
Welcome to the South – Benvenuti al Sud
Better Start Running
5 Star Christmas
Frivolous Lola
Aladini dhe Mbreti i Hajdutëve