Video Sources 28 Views

  • Shikoevoload.io
See You Soon

See You Soon

Jul. 25, 2019USA107 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një yll i futbollit amerikan pëson një dëmtim që i kërcënon karrierën në prag të Kupës së Botës, dhe gjatë shërimit të tij, fillon një romancë epike me një nënë beqare ruse.

 

See You Soon
Original title See You Soon
IMDb Rating 5.3 647 votes
TMDb Rating 6.6 16 votes

Similar titles

A Christmas Gift from Bob
The Wind That Shakes the Barley
The Craft: Legacy
Chaman Bahar
Lafangey Parindey
Sword of Vengeance
Funny People
The Girl Who Played with Fire
9 Songs
Unleashed
Fast Color
Storm Boy