Video Sources 23 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Senior Moment

Senior Moment

Mar. 26, 2021USA92 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Pasi bëri drift me makinën e tij Porsh në Palm Springs, një pilot i pensionuar i NASA-s humbet patentën. I detyruar të përdorë transportin publik, ai takon Karolinën dhe mëson të vozitë përsëri në dashuri dhe jetë.

 

Senior Moment
Senior Moment
Senior Moment
Original title Senior Moment
IMDb Rating 5.2 270 votes
TMDb Rating 7.3 4 votes

Director

Cast

William Shatner isVictor Martin
Victor Martin
Christopher Lloyd isSal Spinelli
Sal Spinelli
Jean Smart isCaroline Summers
Caroline Summers
Esai Morales isDiego Lozana
Diego Lozana
Katrina Bowden isKristen James
Kristen James

Similar titles

Grimsby
Shazam!
Dear Dictator
The Oath
Sanju
All About Nina
Jatt & Juliet 2
Amour
Wild Child
The Voices
Wanted
Sex and Breakfast