Video Sources 27 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Sensation

Sensation

SensationFeb. 10, 2021UK90 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Andrea është një djalë i ri ,që në përpjekje për të zbuluar të vërtetat misterioze rreth prejardhjes së tij, bashkëpunon me një agjensi tepër sekrete. Kështu, ai përfshihet në mënyrë të pavullnetshme në një studim shkencor që synon të ndikojë në shqisat njerëzore. Ai dhe të tjerë të piketuar si njerëz me ADN të rrallë dhe aftësi mbi normalen, detyrohen t’i bashkohen programit, që përfshin një trajnim tepër intensiv për të arritur kapacitetin maksimal të aftësive të tyre shqisore, duke marrë e dhënë informacione ndijore edhe pa stimulin përkatës. Nën efektin e drogave stimuluese, Andrea e gjen veten të vendosur në disa skenarë të çuditshëm dhe halucinacone që e bëjnë atë të vihet në dyshim për gjithçka, pa mundur të ndajë realitetin nga bota e simulimeve.

 

Original title Sensation
TMDb Rating 3 2 votes

Director

Martin Grof
Director

Cast

Similar titles

Escape Plan
A Cinderella Story: Christmas Wish
The Bye Bye Man
Priest
Undisputed II: Last Man Standing
I.T.
London Heist
Bangkok Dangerous
Pinocchio
The Hunted
Wonder Woman: Bloodlines
Beyond the Reach