Video Sources 330 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne openloadopenload.co
  • Shiko ne streamangostreamango.com
Serenity

Serenity

On Plymouth Island, no one ever dies… unless you break the rulesJan. 24, 2019UK106 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kapiteni i një varke peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten të futur në kurth në një realitet ku asgjë nuk është ashtu siç duket.

Serenity
Serenity
Serenity
Serenity
Serenity
Serenity
Serenity
Serenity
Serenity
Serenity
Original title Serenity
IMDb Rating 5.3 19,477 votes
TMDb Rating 5.1 356 votes

Director

Cast

Matthew McConaughey isJohn Mason / Baker Dill
John Mason / Baker Dill
Anne Hathaway isKaren Zariakas
Karen Zariakas
Diane Lane isConstance
Constance
Jason Clarke isFrank Zariakas
Frank Zariakas
Jeremy Strong isReid Miller
Reid Miller
Rafael Sayegh isPatrick Zariakas
Patrick Zariakas

Similar titles

ATM
The American
Daybreakers
The Score
Table No. 21
Blade II
Hollow in the Land
Double Lover
I Am Legend
Fallen
Bokeh
Sweetheart