Video Sources 94 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Seven in Heaven

Seven in Heaven

Oct. 05, 2018USA94 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Adoleshentët Jude dhe June futen në një realitet të rrezikshëm alternativ pasi dolën nga një dollap ku ata kishin luajtur “7 në Parajsë”. Jude zbulon se në këtë realitet të ri ai është akuzuar për vrasje, ndërsa June sulmohet ndërsa po shkonte në shtëpi.

Seven in Heaven
Original title Seven in Heaven
IMDb Rating 5.3 1,932 votes
TMDb Rating 6.1 50 votes

Similar titles

Three Letters 3: Black Magic
Halloween
The Devil’s Rejects
Cold Moon
Synchronic
A Girl Walks Home Alone at Night
The Invasion
Scary Stories to Tell in the Dark
Dora
Inner Ghosts
The 3rd Eye 2
Insidious: The Last Key