Video Sources 558 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikohxfile.co
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

They Won't Take Any Shih Tzu.Sep. 07, 2012UK110 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Marti, një shkrimtar që përpiqet të nxjerrë bukën e gojës, ëndërron që një ditë të mbarojë skenarin që po shkruan. E vetmja gjë që i nevojitet është përqendrim dhe frymëzim. Shoku i tij i ngushtë, Billi, një aktor i papunë dhe herë pas here hajdut qensh, dëshiron që ta ndihmojë me çdo mënyrë. Çarli është një gangster psikopat, qenin e të cilit e vodhën Billi dhe Hansi. Me karaktere të tillë duke e rrethuar, Marti do të marrë frymëzimin për të cilin ka nevojë, por që ta shkruajë skenarin, duhet më parë të arrijë të qëndrojë gjallë.

Seven Psychopaths
Seven Psychopaths
Seven Psychopaths
Seven Psychopaths
Seven Psychopaths
Seven Psychopaths
Seven Psychopaths
Seven Psychopaths
Seven Psychopaths
Seven Psychopaths
Original title Seven Psychopaths
IMDb Rating 7.2 201,106 votes
TMDb Rating 6.7 1,225 votes

Director

Cast

Colin Farrell isMarty Faranan
Marty Faranan
Sam Rockwell isBilly Bickle
Billy Bickle
Woody Harrelson isCharlie Costello
Charlie Costello
Christopher Walken isHans Kieslowski
Hans Kieslowski
Tom Waits isZachariah Rigby
Zachariah Rigby

Similar titles

Madame
Wind River
Rules Don’t Apply
Tag
Dostana
The Siege
S Storm
Double Impact
White as Milk, Red as Blood
Blindspotting
A Case of You
Kick-Ass