Video Sources 561 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Sextuplets

Sextuplets

Aug. 16, 2019USA100 Min.TV-14
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Në përgatitje për të krijuar familjen e tij, Alan niset në kërkim të mamasë biologjike, që e dha për adoptim, kur ishte foshnje, por ai zbulon më shumë nga çfarë priste. Vëllezër dhe motra të Alanit janë të shpërndarë në tërë Amerikën dhe sjellin veçanti dhe telashe të ndryshme në jetën e tij, por në fund të fundit, familja nuk zgjidhet.

Sextuplets
Sextuplets
Sextuplets
Original title Sextuplets
IMDb Rating 4.4 2,543 votes
TMDb Rating 6.1 94 votes

Similar titles

Spud
Mighty Oak
The Angry Birds Movie 2
Opening Night
Coffee & Kareem
The Sisters Brothers
Pork Pie
Broken Contract
The War with Grandpa
The Watch
Man and a Baby
Pitch Perfect 2