Video Sources 258 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikodfmagazine.co.uk
Shallow Hal

Shallow Hal

Are You A Shallow Guy?Nov. 01, 2001USA114 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Sipas këshillës së babait të vet, Hal del në takime vetëm me gratë fizikisht të bukura. Situata ndryshon pasi ai takon një këshilltar shpirtëror që e hipnotizon atë që të shohë vetëm bukurinë e brendshme të femrave. Ai fillon të shoqërohet me Rouzmerin dhe gjatë kësaj kohe fillon të ndryshojë perceptimi që ai ka për bukurinë fizike.

Shallow Hal
Shallow Hal
Shallow Hal
Shallow Hal
Shallow Hal
Shallow Hal
Original title Shallow Hal
IMDb Rating 5.9 122,725 votes
TMDb Rating 5.9 1,653 votes

Director

Cast

Gwyneth Paltrow isRosemary Shanahan
Rosemary Shanahan
Jack Black isHal Larson
Hal Larson
Jason Alexander isMauricio Wilson
Mauricio Wilson
Joe Viterelli isSteve Shanahan
Steve Shanahan
Bruce McGill isReverend Larson
Reverend Larson

Similar titles

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
Home Again
Dance Camp
Iron Sky: The Coming Race
Blackmail
The Sitter
Alfa dhe Omega 3
Blockers
The Kid Detective
American Made
Cruise
Barfi!