Video Sources 65 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Shed of the Dead

Shed of the Dead

An unlikely hero's tale of blood, sweat, and shears !May. 20, 2019UK86 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Trevor është i pa punë. Ai i kalon ditët e tij në një hangar të marrë me qera, duke shmangur gruan e tij të bezdisshme, duke pikturuar figura për “lojrat me luftë” së bashku me mikun e tij agorafobik, Graham. Ai ëndërron për alter-egon e tij heroik, magjistarin Casimir. Kur z. Parsons, një nga qiramarrësit e tjerë, kërkon për ta hequr Trevorin nga hangari i tij, një argument e lë Trevorin me një kufomë për të fshehur. Fatkeqësisht, ky aksident i parakohshëm përkon me apokalipsin e zombi-ve dhe kthimi i z. Parsons është vetëm fillimi i problemeve të Trevor.

Shed of the Dead
Shed of the Dead
Shed of the Dead
Shed of the Dead
Shed of the Dead
Shed of the Dead
Original title Shed of the Dead
IMDb Rating 5.1 1,322 votes
TMDb Rating 5.3 15 votes

Director

Cast

Kane Hodder isMr. Parsons
Mr. Parsons
Brian Blessed isNarrator (voice)
Narrator (voice)
James Fisher isPeter Jones / Radio Dick / Radio Kevin
Peter Jones / Radio Dick / Radio Kevin

Similar titles

Damsel
Scoob!
Ready to Rumble
Werr
Home
Piercing
Maggie
Jatt & Juliet 2
Seeking a Friend for the End of the World
Camp Rock
Disrupted
Wyrmwood: Road Of The Dead