Video Sources 59 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikouqload.com
Sheep & Wolves

Sheep & Wolves

You can be whatever you want. The main thing is you remain yourself!Apr. 28, 2016Russia97 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Ujku i ri Grei shndërrohet në një dele nga një magjistar i cili i plotësoi atij një dëshirë. Tani ai duhet të fitojë besimin e deleve dhe t’i mbrojë ato nga një sulm i afërt i ujqërve.

 

Sheep & Wolves
Sheep & Wolves
Sheep & Wolves
Sheep & Wolves
Original title Волки и овцы: бе-е-е-зумное превращение
IMDb Rating 5.8 3,116 votes
TMDb Rating 6.1 90 votes

Director

Andrey Galat
Director

Cast

Elizaveta Boyarskaya isBianca (voice)
Bianca (voice)
Sergei Bezrukov isMagra (voice)
Magra (voice)
Yuriy Galtsev isZico (voice)
Zico (voice)
Nikita Prozorovsky isBelgur (voice)
Belgur (voice)
Andrei Rozhkov isCliff (voice)
Cliff (voice)
Tatiana Shitov isMami (voice)
Mami (voice)
Diomede Vinogradov isMoss (voice)
Moss (voice)
Andrew Barkhudarov isEarless (voice)
Earless (voice)
Alexander Petrov isGrey (voice)
Grey (voice)

Similar titles

Get Santa
Black Panther
Baskın
Objektivi Hena (Dublim shqip)
Dolphin Kick
Ronin
Trili dhe Sekreti i Kraheve
Sensation
Samson
Everest
Looney Tuns
The Lord of the Rings: The Two Towers