Video Sources 901 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
She’s Out of My League

She’s Out of My League

When she's this hot, You get one shot.Mar. 11, 2010USA104 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Synopsis

Në këtë komedi jashtëzakonisht gazmore, Kërku, një djalë i zakonshëm, s’mund t’i besojë fatit të tij kur e suksesshmja dhe shumë e bukur Molli bie në dashuri me të. Shokët e tij të zgjuarit e dynjasë, familja e tij e çmendur, akoma dhe ish e dashura e tij e padurueshme janë po aq të tronditur sa edhe ai. Tani, shikoni atë që kritikët po e quajnë “një sukses të zhurmshëm” ndërsa Kërku arrin ekstremet – duke përfshirë edhe rruajtjen në vende të papërshtatshme – për ta bërë marrëdhënien të funksionojë dhe të vërtetojë që ajo s’është tepër e mirë për të.

She’s Out of My League
She’s Out of My League
She’s Out of My League
She’s Out of My League
She’s Out of My League
She’s Out of My League
She’s Out of My League
She’s Out of My League
Original title She's Out of My League
IMDb Rating 6.4 106,733 votes
TMDb Rating 5.9

Director

Cast

Jay Baruchel isKirk Kettner
Kirk Kettner
Debra Jo Rupp isMrs. Kettner
Mrs. Kettner
Kim Shaw isKatie (Molly’s Sister)
Katie (Molly’s Sister)

Similar titles

A Haunted House 2
Next Day Air
The War with Grandpa
Animals United
Voice from the Stone
War Dogs
PK
Dark Shadows
Friday After Next
The Terminal
21 Jump Street
Dilwale