Video Sources 1632 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Shoot ‘Em Up

Shoot ‘Em Up

Just another family man making a living.Jul. 26, 2007USA86 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një njeri i quajtur Z. Smith sjell foshnjën një gruaje gjatë një shkëmbim zjarri, dhe është quajtur më pas në për të mbrojtur të porsalindurin nga ushtria e armatosur.

Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Shoot ‘Em Up
Original title Shoot
IMDb Rating 6.7 131,137 votes
TMDb Rating 6.2

Director

Cast

Monica Bellucci isDonna Quintano
Donna Quintano
Greg Bryk isLone Man
Lone Man
Daniel Pilon isSenator Rutledge
Senator Rutledge
Ramona Pringle isBaby's Mother
Baby's Mother

Similar titles

Operation Rogue
Men in Black II
Man on Fire
Predators
Ishaqzaade
Haseen Dillruba
The Interview
Brothers’ Nest
Secret Magic Control Agency
Enchanted
Wazir
Setup