Video Sources 127 Views

  • Shiko ne Albvidfeurl.com
  • Shiko ne Vidmolyvidmoly.to
  • Shiko ne uptostreamuptostream.com
Siccîn 1

Siccîn 1

Sep. 26, 2014Turkey96 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Öznuri është një femër e re dhe e bukur. Ajo ka pasur një dashuri platonike që fëmijë ndaj Kudretit, i cili është kushëriri i saj. Sidoqoftë, Kudreti është i martuar me Nisën dhe është shumë i lumtur. Nga xhelozia, Öznuri bën një magji të zezë për ta ndryshuar këtë, në mënyrë që ajo dhe Kudreti të jenë përgjithmonë bashkë. Megjithatë ajo nuk është e përgatitur për djallin që kjo magji çliron.

Siccîn 1
Original title Siccin: Büyü Haramdır
IMDb Rating 6.3 2,809 votes
TMDb Rating 6 20 votes

Similar titles

Friday the 13th
The Hills Have Eyes 2
Timber Falls
The Mist
The Wicked
Out of the Dark
The Purge
All Light Will End
Polterheist
Ravenous
Trick
Camera Obscura