Video Sources 788 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfeurl.com
Siccin 4

Siccin 4

Sep. 01, 2017Turkey94 Min.Not Rated
Your rating: 0
5.5 2 votes

Synopsis

Për shkak të problemeve familjare, familja e Yilmazit shkon te shtëpia e gjyshes. Por në atë shtëpi askush s’është i mirëpritur veç gjyshes, Saadetes, dhe shpirtrat e këqij do ua bëjnë jetën ferr…

Siccin 4
Original title Siccin 4
IMDb Rating 7.1 447 votes
TMDb Rating 3

Similar titles

Saving General Yang
Muhammad: The Messenger of God
Tut Part 3: Destiny
Manto
Flags of Our Fathers
Paskal
Saving Private Ryan
Milk
Judy
Portrait of a Lady on Fire
Woman Walks Ahead
Sophie Scholl: The Final Days