Video Sources 350 Views

  • Shiko ne Albvidfeurl.com
Siccin 5

Siccin 5

Aug. 17, 2018TurkeyPG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Hale tërheqë vëmendjen me pamjen e saj ndryshe dhe sjelljen e çuditshme. Ajo jeton në një shtëpi historike dhe të errët në Nevsehir me nënën e saj, gjyshen në depresion dhe tezën e saj Azra. Babai i Hale ishte zhdukur para se të lindte ajo dhe nuk ishte parë më kurrë. Hale sheh një makth të një nate të tmerrshme; babai i saj, të cilin ajo kurrë nuk e ka parë, e fton në një shtëpi të vjetër dhe të pabanuar. Kjo shtëpi është shtëpia e vjetër e gjyshit të saj në fshatin Karain, ku u mbajt një ritual i ndaluar shumë vite më parë. Pas këtij makthi, brenda Hales fillojnë një seri ndryshimesh të pabesueshme. Azra dhe i dashuri i saj, Selim pësuan më shumë nga ky ndryshim i frikshëm i Hale.

Original title Siccin 5
IMDb Rating 6.6 716 votes

Similar titles

As Above, So Below
Creature
After.Life
Cage Dive
Nightworld
Unsane
Patients of a Saint aka Inmate Zero
Fear Pharm
The Crossbreed
Arbor Demon
I Am Omega
Innocence