Video Sources 243 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Sijjin 6 a.k.a Siccin 6

Sijjin 6 a.k.a Siccin 6

Dec. 01, 2019TurkeyPG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Fshatarët turq të sunduar nga “magjia e zezë”, tani duhet të kërkojnë për Zbulues dhe Ekzorcistë që t’i ndihmojnë të shpëtojnë ose ta mposhtin “djallin e myslimanëve”

Original title Siccin 6
IMDb Rating 6.2 622 votes
TMDb Rating 5 1 votes

Similar titles

Girl on the Third Floor
The New Mutants
The Wicked
Nocturne
A Haunted House
The Appearance
Mara
Sea Fever
A Quiet Place
Ghostland
Why Hide?
American Mary