Video Sources 64 Views

  • Shikoevoload.io
Silhouette

Silhouette

This will hurt.Jan. 28, 2019USA114 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Silueta është historia e Jack dhe Amanda Harms të cilët, pas vdekjes së vajzës së tyre të re, nisen dhe futen në izolim për të filluar përsëri jetën e tyre. Pas mbërritjes së tyre, gjërat shkojnë keq …

Silhouette
Silhouette
Silhouette
Original title Silhouette
IMDb Rating 5.5 1,213 votes
TMDb Rating 1 2 votes

Director

Mitch McLeod
Director

Cast

Similar titles

While We’re Young
Cinderella the Cat
Bomb City
Loosies
Feel the Beat
Silver Linings Playbook
The White Crow
Prime
I Spit on Your Grave 2
The Last of the Mohicans
Dope
Maze Runner: The Death Cure