Video Sources 92 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikodfmagazine.co.uk
Sinbad: The Fifth Voyage

Sinbad: The Fifth Voyage

Discover the LegendFeb. 07, 2014USA89 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kur bija e Sulltanit rrëmbehet nga një magjistar i errët, Sinbad merr përsipër të udhëtojë përmes një shkretëtire të mbushur me krijesa magjike dhe të shpëtojë të bijën e Sulltanit.

 

Original title Sinbad: The Fifth Voyage
IMDb Rating 5.2 4,423 votes
TMDb Rating 4.4 14 votes

Director

Cast

Similar titles

The Adventurer: The Curse of the Midas Box
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Walking Out
The Lord of the Rings: The Two Towers
Zip & Zap and the Captain’s Island
Into the Blue
Thor: Ragnarok
Ant-Man and the Wasp
Wu Kong
Mission: Impossible – Ghost Protocol
The Gauntlet
Dragonball Evolution