Video Sources 308 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Skin

Skin

Jul. 26, 2019USA110 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një djalë i ri, i rritur nga një bandë raciste dhe tashmë i famshëm mes tyre, zgjedh t’i kthejë shpinën urrejtjes dhe dhunës që të mund të ndryshojë jetën e tij me ndihmën e një aktivisti të zi dhe gruas që do.

Skin
Skin
Skin
Original title Skin
IMDb Rating 6.8 3,084 votes
TMDb Rating 6.9 18 votes

Director

Guy Nattiv
Director

Cast

Jamie Bell isBryon Widner
Bryon Widner
Bill Camp isFred 'Hammer' Krager
Fred 'Hammer' Krager
Mike Colter isDaryle Jenkins
Daryle Jenkins

Similar titles

The Nest
Embattled
Killers
Midsommar
Eat Pray Love
The Infiltrator
Field of Lost Shoes
Playing It Cool
Grand Masti
Deception of the Novelist
The Silence of the Lambs
Dry Martina