Video Sources 488 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Skubi Du dhe kampi i frikës

Skubi Du dhe kampi i frikës

Sep. 14, 2010USA72 Min.Not Rated
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Scooby-Doo! Camp Scare: Scooby dhe grupi përjetojnë argëtim në natyrë kur kthehen në kampin e vjetër veror të Fredit.

Skubi Du dhe kampi i frikës
Skubi Du dhe kampi i frikës
Skubi Du dhe kampi i frikës
Skubi Du dhe kampi i frikës
Skubi Du dhe kampi i frikës
Original title Scooby-Doo! Camp Scare
IMDb Rating 7.2 1,951 votes
TMDb Rating 7.2 60 votes

Director

Cast

Frank Welker isFred / Scooby Doo
Fred / Scooby Doo
Dee Bradley Baker isRanger Knudsen
Ranger Knudsen
Dee Bradley Baker isRanger Knudsen / Woodsman / Spectre / Fishman
Ranger Knudsen / Woodsman / Spectre / Fishman
Mark Hamill isDeacon / Babyface Boretti / Store Owner
Deacon / Babyface Boretti / Store Owner

Similar titles

The Waterboy
Alan Partridge: Alpha Papa
The Tuxedo
The Watch
Idiocracy
Ruta Madre
Feel the Beat
Paul Blart: Mall Cop
Back of the Net
Ghostbusters
Gunless
Mbreti Luan 3