Video Sources 208 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Smuggling Hendrix

Smuggling Hendrix

Apr. 18, 2019Cyprus93 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Jani, një muzikant në rënie, i cili po largohet nga Qipro për një jetë më të mirë jashtë vendit, i sheh planet e tij të përmbysura kur qeni i tij ikën dhe kalon zonën neutrale që ndan kufijtë…

Smuggling Hendrix
Smuggling Hendrix
Smuggling Hendrix
Smuggling Hendrix
Original title Smuggling Hendrix
IMDb Rating 6.8 476 votes
TMDb Rating 6.6 13 votes

Similar titles

Memories of Murder
The Six Wives of Henry Lefay
Girls Trip
Troy
The Notebook
Kara Bela
Balls Out
Not Another Teen Movie
A Very Murray Christmas
Corn Island
Gloria Bell
Shazam!