Video Sources 768 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Smurfs: The Lost Village

Smurfs: The Lost Village

Mar. 30, 2017USA89 Min.PG
Your rating: 0
8 2 votes

Synopsis

Ngjarja filloj kur Smërfeta dhe shokët e saj, Trupmadhi, i Mençuri dhe i Ngathëti gjejnë një hartë për në Pyllin e Ndaluar. Ata nisen për një aventurë drejt këtij pylli, për të paralajmëruar Smërfët e një fshati të humbur nga rreziku i Gargamelit. Gjithë kjo aventurë i çon drejt zbulimit të sekretit më të madh të historisë së Smërfve.

Smurfs: The Lost Village
Smurfs: The Lost Village
Smurfs: The Lost Village
Smurfs: The Lost Village
Smurfs: The Lost Village
Smurfs: The Lost Village
Original title Smurfs: The Lost Village
IMDb Rating 5.8 4,267 votes
TMDb Rating 6

Director

Kelly Asbury
Director

Cast

Julia Roberts isSmurfwillow (voice)
Smurfwillow (voice)
Ariel Winter isSmurflily (voice)
Smurflily (voice)
Ellie Kemper isSmurfblossom (voice)
Smurfblossom (voice)
Mandy Patinkin isPapa Smurf (voice)
Papa Smurf (voice)
Jeff Dunham isFarmer (voice)
Farmer (voice)
Michelle Rodriguez isSmurfstorm (voice)
Smurfstorm (voice)
Gabriel Iglesias isJokey (voice)
Jokey (voice)
Jake Johnson isGrouchy (voice)
Grouchy (voice)
Tituss Burgess isVanity (voice)
Vanity (voice)
Danny Pudi isBrainy (voice)
Brainy (voice)

Similar titles

Kim Possible
Paycheck
Kiss Kiss Bang Bang
Sex Ed
The Girlfriend Experience
Into the Woods
Life of the Party
Your Highness
Lay the Favorite
What a Girl Wants
Downsizing
Ra.One