Video Sources 681 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Snatch

Snatch

Stealin' Stones and Breakin' Bones.Sep. 01, 2000UK103 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Organizatorë të paskrupullt të boksit ilegal, bastexhinj të dhunshëm, një gangster rus, grabitës të paaftë amatorë dhe një argjendar gjoja çifut luftojnë për të gjetur një diamant të vjedhur tepër të çmuar.

Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Original title Snatch
IMDb Rating 8.3 647,042 votes
TMDb Rating 7.7 2,736 votes

Director

Guy Ritchie
Director

Cast

Brad Pitt isMickey O'Neil
Mickey O'Neil
Vinnie Jones isBullet Tooth Tony
Bullet Tooth Tony
Dennis Farina isAbraham 'Cousin Avi' Denovitz
Abraham 'Cousin Avi' Denovitz
Benicio del Toro isFranky Four Fingers
Franky Four Fingers
Alan Ford isBrick Top Polford
Brick Top Polford
Rade Serbedzija isBoris 'The Blade' Yurinov
Boris 'The Blade' Yurinov
Robbie Gee isVincent
Vincent

Similar titles

Escape Plan 2: Hades
Pacto de Fuga
The Drop
Winchester
30 Days of Night: Dark Days
Turistas
Waar
I Saw the Devil
Gangs of Wasseypur – Part 1
Unfriended
The Killing of a Sacred Deer
Appaloosa