Video Sources 164 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
Sniper: Assassin’s End

Sniper: Assassin’s End

Jun. 15, 2020USA95 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Snajperi legjendar Thomas Beckett dhe djali i tij, Brandon Beckett, janë në arrati nga CIA, mercenarët rusë dhe një vrasës të stërvitur nga Yakuza me aftësi snajperi që rivalizojnë si revole të mprehta legjendare…

Sniper: Assassin’s End
Sniper: Assassin’s End
Sniper: Assassin’s End
Sniper: Assassin’s End
Original title Sniper: Assassin's End
TMDb Rating 5.8 10 votes

Director

Cast

Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Tom Berenger isThomas Beckett
Thomas Beckett
Sayaka Akimoto isLady Death
Lady Death
Ryan Robbins isAgent Zeke 'Zero' Rosenberg
Agent Zeke 'Zero' Rosenberg
Lochlyn Munro isAgent John Franklin
Agent John Franklin
Michael Jonsson isDrake Phoenix
Drake Phoenix
Sasha Piltsin isVasily Petrov
Vasily Petrov

Similar titles

Legendary Assassin
The Grey
Parker
Danger One
The Green Hornet
Fast Five
Cop and a Half: New Recruit
Die Fighting
Bon Cop Bad Cop
Children of Men
Polis Evo
Wild 7