Video Sources 860 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Sniper: Ghost Shooter

Sniper: Ghost Shooter

Aug. 02, 2016USA100 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Snajperat elitarë Brendon Beket dhe Riçard Miller kanë për detyrë të mbrojnë një gazsjellës nga terroristët. Kur beteja me armikun çon në vrasjen e snajperave nga një qitës fantazëm i cili di vendndodhjen e tyre të saktë, rritet tensioni teksa dyshohet për një të çarë në rrjetin e sigurisë. Mos punon dikush me armikun nga jashtë? Mos misioni është veçse një fasadë për një aktivitet tjetër? Mos po i organizon koloneli të gjitha këto?

Sniper: Ghost Shooter
Sniper: Ghost Shooter
Sniper: Ghost Shooter
Sniper: Ghost Shooter
Original title Sniper: Ghost Shooter
IMDb Rating 5.3 1,384 votes
TMDb Rating 5.6

Director

Cast

Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Ravil Isyanov isAndrei Mashkov
Andrei Mashkov

Similar titles

Rising High a.k.a Betonrausch
First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers
London Boulevard
Field of Lost Shoes
Bitter Moon
You Don’t Know Jack
Fatman
Vampire Academy
Wag the Dog
Parker
You Stupid Man
Text