Video Sources 920 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne upvidupvid.co
Sniper: Legacy

Sniper: Legacy

Like Father. Like Son. Born To Kill.Sep. 29, 2014Bulgaria94 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një mashtrues vrasës është duke i likuiduar një nga një te gjithë liderët e ushrise. Brandoni kupton se babai i tij është caku tjetër për tu vrare. Pas vdekjes se tij ai përpiqet qe ta gjeje vrasësin, mirëpo ai zbulon se ka ndodhur diçka dhe babai i tij nuk ka vdekur, ndërsa oficeret e tij janë duke e përdorur si karrem për ta gjetur vrasësin e vërtete.

Sniper: Legacy
Sniper: Legacy
Sniper: Legacy
Sniper: Legacy
Sniper: Legacy
Original title Sniper: Legacy
IMDb Rating 5.3 2,215 votes
TMDb Rating 5.6 38 votes

Director

Cast

Tom Berenger isThomas Beckett
Thomas Beckett
Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Dennis Haysbert isThe Colonel
The Colonel
Asen Asenov isPoliceman
Policeman
Doug Allen isSimpson
Simpson
Vasil Enev isSoldier
Soldier
Patrick Garrity isReese's Spotter
Reese's Spotter

Similar titles

American Ninja 3: Blood Hunt
Soul Hunters
The Spacewalker
The Shadow Effect
47 Meters Down
American Muscle
The Swordsman
The Hunted
Ghostland
Hold the Dark
Serenity
Lights Out