Video Sources 15 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Solitary

Solitary

The greatest punishment imaginable.Aug. 31, 2020UK89 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote
what going on?

Synopsis

‘Solitary’ është një film fantastiko-shkencor për një njeri i cili zgjohet brenda një dhome për të zbuluar se është një i burgosur i dërguar në hapësirë për të formuar koloninë e parë të Tokës, dhe më keq – shoqja e tij e qelisë Alana është e vendosur të shkatërrojë gjithçka.

 

Solitary
Original title Solitary
IMDb Rating 5.4 1,229 votes
TMDb Rating 4.4 11 votes

Similar titles

Immortal Combat the Code a.k.a Wu Xia 2 the Code
Outlander
The Empire Strikes Back
The Darkest Hour
The Circle
Lake Placid: Legacy
Dragon Ball Super: Broly
Death Race
Gabriel
Hellboy
Star Wars: The Force Awakens
Morgan